Notify Message
News
Hyperowski / Apr 09, 2015
Nute'Hai!

Link do forum: www.gildiareborn.tg-s.eu
Link do FAQ: CLICK

Otwarcie oddziału gildii "Reborn" odbędzie się w dniach 15-20 kwietnia. Osoby, które chcą zapisać się do naszej gildii na TESO, a były z nami obecne w rosterze SR proszone są o rejestrowanie się na forum. Tym samym dział Reborn na TOR zostanie oficjalnie zamknięty. Zostanie uporzadkowana oficjalna strona tak by zawierała charakter merytoryczny zawięrający nasze osiągnięcia i 3 lata pracy. Historia SR będzie stale uzupełniana. Osobom pozostającym jeszcze w gildii SR na TOR zaleca się poszukanie innej organizacji. Takiej jak np. BotS - do czego was bardzo zachęcam. (http://www.sith.pl). To tyle co do samego SR, więc możemy przejść dalej.

Samo otwarcie gildii zostało nieco już wcześniej przesunięte za co najmocniej przepraszamy, ale problemy techniczne to rzecz, której nie mogliśmy przeskoczyć. Lepiej dopiąć wszystko na ostatni guzik niż robić to chaotycznie.

Na pewno macie wiele pytań odnośnie naszej gildii na TESO. Postaram się wspomnieć kilka podstaw jakie sobie założyliśmy na początek i pewne działania, które zmienią się w tym co widzieliście na TOR. Przygotowaliśmy się należycie do założenia tutaj oddziału więc czeka was sporo nowości.

Mała wzmianka dotycząca jeszcze samej strony technicznej forum. To co widać to nie wersja ostateczna. Czeka nas jeszcze dużo modernizacji i dopracowań w wielu aspektach. Nie mniej jednak jest to gotowa forma do użytku i oto chodziło nam na początek. Reszta rzeczy przyjdzie z czasem. Nie od razu Rzym zbudowano.

Zamknięcie jednego rozdziału i podróż na zupełnie nieznane nam wody to duży manewr i jestem niezmiernie wdzięczny wam za to, że stać nas na taki wysiłek. Zwłaszcza podziękowania należą się tym, którzy najwięcej przyczynili się do otwarcia Reborn na TESO. Mieliśmy ciepłe 'posady' na TOR, wszystko dopracowane łącznie z harmonogramem zajęć, eventów, fabuły. Decyzja o zmianie platformy to gigantyczny krok, który mam nadzieję otworzy nowy wspaniały rozdział i wiele możliwości dla niezwykle prężnie rozwijąjącej się naszej organizacji.

Co nowego w Reborn na TESO?

Nowy Wymiar Eventów Roleplay - Jedną z najważniejszych zmian jest nowa forma organizacji eventów. Nasi starzy członkowie zapewne pamiętają styl eventów naszej gildii na TOR. W tamtej grze był on bardzo efektywny, ale TESO niesie za sobą nowe możliwości. Tutaj brak będzie liniowej wersji fabuły, którą prowadził przez cały event GM. Większa interakcja, kreowanie historii przez was samych i duży nacisk na dialogi fabularne, które pchać będą wasze przygody. Jednym słowem - Odrodzenie to MY!

Historie Postaci - Tutaj zmieni się bardzo dużo. Historie będę musiały być bardziej obszerne i zawierać szczegóły, które cżęsto umykały nam na TOR'ze. Charaktery waszej postaci, cechy, zalety i wady. To wszystko co kreuje was jako żywą jednostkę jak i zawiera wasze wcześniejsze doświadczenia będzie musiało znaleźć się w tzw. karcie postaci czy historii postaci jak to tutaj nazywamy. Pierwsze historie jako przykładowe dla wzorcu zamieszczą jak najszybciej Radni Odrodzenia byście mogli zaczerpnąć nieco inspiracji. Postaramy się o jeszcze większą imersje i przywiązanie do tego bardzo ważnego aspektu w RP.

Siła Woli - Zupełnie nowy system, który będzie ewoluował zastępując starą Tabele Mocy v1.1, którą doskonale możecie kojarzyć z TOR'a. Dla nowych osób wklejam tutaj link do takowej tabeli CLICK. Pomysłodawcą jest Korni, który zasugerował tak dużą zmiane. Uważam, że zdecydowanie jest to element tak pozytywny, że Rada Odrodzenia zajmie się opracowywaniem szczegółów tego projektu jak najszybciej tak byśmy mogli wprowadzić to w życie możliwe najwcześniej jak się da. Siła Woli to w teorytece pewna ilość punktów, którą dysponuje wasz charakter, dzięki niej może dowolnie wchodzić w interakcje z innymi postaciami i opierając się o siłe woli, która będzie zdobywana wraz z rozwojem postaci - będzie mógł wygrywać nawet konflikty z wyższymi rangami jeżeli dobrze wszystko wykorzysta. W ten sposób uciekamy od zablokowania rangowego systemu z tabeli - co powoduje, że teraz każdy z was będzie miał szansę być tym najsilniejszym!

Współprace - Oczywiście nasze stare sojusze z takimi sojusznikami jak Darkness czy BotS pozostaną nietknięte, ale zmienią swoją kategorie współpracy na bardziej reklamową. To na co liczymy na TESO to przede wszystkim nowe sojusze z polskimi gildiami nie tylko w samej grze. Mamy na oku kilkanaście świeżych pomyslów i nowinek, które powinny zrzucić was z krzeseł. Między innymi współprace z zarządem samego ZOS, aktywne uczestnictwo na TESO-RP.com wraz z zagranicznymi jak i polskimi perełkami od RP. Nadchodzi masa nowego doświadczenia, które przygarniemy z miłą chęcią. Zapewniam, że w tej kwestii dziać będzie się dużo zarówno w wewnątrz gidlii jak i na zewnątrz. Nie są to słowa rzucone na wiatr ponieważ Reborn robi zawsze to co sobie zaplanuje, ale o tym już doskonale wiecie Vatereenis.

Nowa Filozfia i Fabuła - Jak wiecie stara filozfia i wątek fabularny został opuszczony i domknięty na łamach TOR'a i tutaj rozpoczonynamy pracę na zupełnie nowych torach. Nie zamierzam wklejać tutaj przykładów nowej filozfii czy fabuły, była ona pokazana w wielu naszych FAQ na SR, nowe osoby będą mogły zapoznać się z szczegółowymi artykułami dotyczącymi tego aspektu już wkró[i]tce na naszym forum internetowym. To co chcę wam przekazać to duży hype. Mówię to z ręką na sercu ponieważ pracowaliśmy długo nad stworzeniem zupełnie nowego wątku fabularnego jak i filozfii Odrodzenia na TESO. Obecnie sam lore Odrodzonych jest już tak duży, że powoli prześciga nie które płatne produkcje. Czeka was tutaj masa nowych doznań, zwrotów fabularnych, ciekawych postaci, nowe rangi do zdobycia, odznaczenia, podróży po całym Tamriel i odkrywanie Nirnu w zupełnie nowym wymiarze. Takim, który nie spadł jeszcze na karty Elder Scrolls.

Machinima - Oczywiście to nie jedyna piękniejsza strona naszej gildii. Sopran pracuję bardzo ciężko by utrzymać standardy Reborn jakie sobie narzuciliśmy jeżeli chodzi o nasz wizerunek graficzno-techniczny za co bardzo mu dziękuje z tego miejsca. Machinima to jednak najważniejszy nowy krok w naszej gildii. Postanowiliśmy w związku z tym otworzyć kilka projektów jak własny serial w fabule Odrodzenia, którym zajmować będzię się Sopran. W nadchodzących dniach pojawi się również promo gildii, planujemy tworzyć wideo poradniki RP, podcasty i mase innych rzeczy związanych z machinimą, ma to stanowić jeden z filarów nas[/s]zej gildii.

Mail Gildijny - Od teraz zapraszam was do kontaktowania się z namia na ten adres mailowy: gildiareborn@gmail.com
zostawcie tam wasze pytania, prace, historie postaci jeżeli macie ochotę, dosłownie wszystko czym chcielibyście się z nami podzielić. Kontakt obowiązuje również nowe osoby, które chciałby zapisać się do gildii. Dzięki temu możecie się z nami skontaktować w bardzo szybki sposób. Na każdy mail staramy się odpowiadać w przeciągu 24h. Chciałbym dodać, że nasz profil google również będzie updatejtowany.

Eventy dla Nowicjuszy - Nowa forma przyjmowania i nie tylko. Chciałbym aby nowe osoby, które nie miały z nami wcześniej styczności przechodziły swojaki rodzaj inicjacji jeżeli zdecydują się z nami pozostać po okresie próbnym. Wpisanie swojej historii postaci i dostanie rangi to teraz za mało. Wpadłem na pomysł swego rodzaju wprowadzeń i specjalnych eventów dla każdej nowej osoby w organizacji. Forma i treść jest cały czas dopracowywana, ale myślę, że szybko się z tym uporamy i pomysł wejdzie w życie po otwarciu gildii.
Nowe Kategorie Eventów - To jedna z naszych innowacji wprowadzona jeszcze na Sith Reborn. Tym razem kategorie będą bardziej zróżnicowane i lepiej przemyślane. Zmieni się nieco ich styl tak by każdy mógł się w tym lepiej rozczytać. Same opisy eventów również zmienią swoją postac co mam nadzieję sprawi, że jeszcze chętniej będziecie zaglądać do naszego kalendarza nie tylko by sprawdzić datę i godzinę eventu, ale by móc wprowadzić się w imersyjny nastrój już przed samym jego rozpoczęciem.

Dział LORE - dysponujemy już na forum podstawowymi działami, które chcieliśmy wprowadzić na początek. Uważamy, ze na razie w zupełności wystarczą i jeżeli będą pojawiły się pomysły na nowe kategorie oczywiście przyjmiemy je z otwartymi rękoma. Co jednak tyczy się samego działu LORE. Nie planujemy typowego kopiuj-wklej z informacjami ale bardziej kwestii dialogów pomiędzy członkami gildii na temat Elder Scrolls. Wymieniania się wiedzą w tematach, tworzeniem bibliotek i skrótów z historiami przydatnymi nie tylko do RP ale i lepszego poznawania świata Tamriel.

To wszystko co dla was przygotowaliśmy w tym krótkim update. To co chciałbym jeszcze nadmienić to fakt, że spędzamy teraz dużo czasu w samym ESO więc zapraszam was do rozpoczęcia przygód już teraz przed samym otwarciem. Gidlia w grze zawiera już działający guild bank, notes informacyjny, rangi itd. Wszystko jest tam praktycznie dopięte dlatego serdecznie was zapraszamy. Na teraz jednak to wszystko, jeżeli macie więcej pytań to wiecie co z nimi zrobić. Czekamy na wasz odzew na mailu i w grze, ponieważ nie jesteśmy wstanie zawrzeć tu wszystkich nowości i zmian, które na was czekają na TESO. Między innymi o nowej formie paczki powitalnej, rekrutacji czy na zmianiach graficznych kończąc. Do zobaczenia wkrótce gildijczycy!
Hyperowski / Mar 30, 2015
Hej. Hyper z tej strony. Nie sądziłem, że dodam jeszcze notkę o takim tytule po ostatnim bardzo imersyjnym evencie. Serdecznie dziękuje wszystkim obecnym, kawał dobrego RP, prawodpobonie jednego z lepszych jakie zoorganizowaliśmy. Bardzo dziękuje!

Dzisiejsza notka nie będzie zawierać typowych newsów czy informcji na temat eventów. Jak dobrze wszyscy wiecie przenosimy się na TESO pełną parą. W związku z tym oficjalne FAQ dotyczące Elder Scrolls Online zostało odnowione i udostępnione do widoku wszystkich. Postaram się teraz po krótcę zająć sprawami, które nie znajdują się w tym spisie a dotyczą rzeczy, które na nas czekają w niedalekiej przyszłości.

Tutaj FAQ: CLICK

Najwazniejszymi rzeczami dla was odnośnie otwarcia oddziału gildii na TESO jest fakt, że przenieśliśmy datę oficjalnego otwarcia/założenia z 5 na 15-20 kwietnia. Okolica nie sprecyzowana i dalsza ponieważ mamy kilka kłopotów natury technicznej, ot co. Przy otwarciu chcemy być gotowi w 100%. Nie tylko od strony RP, ale też od strony naszego forum, reklamy gildii tak by ludzie z zewnątrz posiadali o nas stosowne informacje i wizytówki na temat naszej działalności i czy opłaca im się sprobówać sił w naszych szeregach. Więc tak jak było to w przypadku SR, chcęmy z otwarciem poczekać by mieć wszystko dopracowane. Sopran i Korni mocno pracują, spędzają nad tym wieczory i daję słowo, że nie tylko wieczory. Dodatkowo mamy teraz święta, więc stąd to przesunięcie. Bardzo za to przepraszam osoby, które już planowały swoje RP wcześniej, będzie trzeba jednak na to trochę zaczekać. Postaramy się uporać z wszystkimi technicznymi rzeczami jak szybko się da. To oznacza również podanie wam linka do strony.

Co do samego Sith Reborn. Musicie wiedzieć, że ten miesiąc przywiódł masę pracy z domykaniem wszystkiego na TORze. Chodzi mi tu o organizacje samego ostatniego eventu czy chociażby dogadywanie szczegółów z naszymi sojusznikami. Z tego miejsca bardzo dziękuje za ciepłe słowa ze strony BotS i bardzo dziękuje za obecność Darkness - naszych zagranicznych sojuszników. Wkrótce mam nadzieję pojawią się zdjęcia z eventu, które robił Sopran. Dla osób, które niestety nie miały możliwości uczestniczyć w tym dniu, zostaje popatrzeć na resztę i jak to wyglądało. Podsumowując musicie dać nam jeszcze trochę czasu do otwarcia gildii, ponieważ jesteśmy mocno zmęczeni ostatnimi wydarzeniami, a bardzo dużo pracy z rozpoczęciem działalności na TESO jeszcze nas czeka.

Co do osób, które zostaną na SWTOR. Tak jak powiedziałem jest opcja grania dalej pod szyldem Reborn, natomiast nie ma to większego sensu, ponieważ nic nie będzie się tu działo. Tak jak mówiłem udało nam się porozumieć z Gorthuarem i osoby chętnę mają pełny dostęp do przejścia do gildii BotS na TOR. Wystarczy, że skontaktujecie się po nicku w grze: Gorthuar lub wejdziecie na tą stronę i skorzystacie z tych informacji: http://www.sith.pl/bractwo/gildia-sw-tor

Z ciekawszych wieści mam dla was kilka nowinek. Sopran i Ja myslimy nad kilkoma rodzajami projektów, czy to machinimy czy swego rodzaju poradników wideo do RP czy chociazby podcastów z licznymi graczami RP w Polsce, ludźmi, którzy z nie jednego lora roleplay jedli. W tym tygodniu w grze również zostaną przydzielone już poprawne rangi. Zacznię funkcjonować MOTD i przesyłanie wam jak najszybszych wiesci o statusie gildii.

Na tą chwilę to wszystko co chciałem wam przekazać. Nie będę pisał tutaj notki pożegnalnej czy z podziękowaniami, bo świetnie to zoorganizowaliśmy na żywo w grze. Po za tym nie kończymy działalności, a jedynie przesuwamy ją na inną grę. Co do historii Reborn jak i strony - będzie nadal updatejtowana, możecie spodziewać się też paru newsów jeszcze tutaj z informacjami. Nastepnie strona zmieni trochę formę, ale to może o tym w przyszłości. Mamy już kilka pomysłów na pracę z nowymi ludźmi, nowymi redakcjami, samym odziałem ZOS jak i zagranicznymi portalami RP, mamy właściwie już zaklepane miejsca w skłądzie TESO-RP.com co bardzo mnie cieszy. To co mogę jeszcze dodać, to fakt, że jak zwykle postaramy się nie zawieść waszych oczekiwań co do świeżości, fabuły i pomysłów jakie was czekają w Tamriel.

W tym momencie jednak bardzo dziękuje za zapoznanie się z tekstem, może trochę chaotycznym, ale pisałem to na świeżo z głowy by przelać wam emocje i podzielić się z wami jak najszybciej nowościami. W razie dodatkowych pytań wiecie jak to działa. Trzymajcie się gildijczycy!Hyperowski / Mar 22, 2015
Hej gildijczycy!

Dziś bardzo nietypowo, jak wiecie wielkimi krokami zbliża się data ostatniego eventu na SW:TOR. Cały nasz oddział zostanie tu zamknięty i cała nasza działalność zostanie przenisiona na TESO, klikają TUTAJ będziecie mogli raz jeszcze zapoznać się z FAQ jakie dla was przygotowaliśmy na ten temat.
Wracając jednak do ostatniego eventu, ponieważ o tym jest ta notka, po krótcę co będzie się tam działo. Zacznę może od wyjaśnienia obecnej sytuacji w jakiej znajduje się bractwo:

Odrodzeni po ostatnich wydarzeniach, które godziły w Imperium i wyznawanej przez nas filozfii na temat równowagi w galaktyce musiało opuścić szeregi czerwonego sztandaru. Zacierając po sobie wszelkie ślady na Kaas zakon ucieka ze swoim krążownikiem zakładając wolną akademie na ziemiach Illum, dla nowych rekrutów bractwa - teraz jesteśmy na prawdę niezależni.
Ciągle jednak ściga nas przeszłość. Imperium, a tym bardziej Inkwizycja nie odpuści. Republike za wybicie Odrodzonych Republiki również nie może stać się dla nas azylem, dlatego nasze bractwo szuka rozwiązań, które wyprowadziłyby nas z tej sytuacji. Wszyscy są wyraźnie mocno zdenerwowani i działają na kresie swoich możliwości za równo psychicznych jak i fizycznych. Wyczuwa się nadejście konsekwencji naszych decyzji. Posuwamy się daleko we wszystkie strony tylko po to by zapewnić przetrwanie naszych tradycji na kolejne pokolenia. Na ostatnim evencie przyjdzie nam stawić czoła wszystkiemu co nazbierało się przez ostatnie miesiące. To wydarzenie będzie bogate w dialogi, akcje i emocje do ostatniej minuty. Nie zamierzamy bowiem dawać wam itemów na zakończenie, kredytyów czy wyprawiać super imprezy urodzinowej. Damy wam to w czym jesteśmy najlepsi, my jako bractwo - Roleplay.

Opis przedostatniego eventu, "Portal":
Odrodzeni przybyli na Belsavis wezwani przez Dartha. Po zdobyciu tajemniczej księgi na Corelli dowiedzieliśmy się dlaczego była ona nam potrzeba. Zawiera w sobie wszystko na temat naszego zakonu, a co najwazniejsze zawiera wiedze jak postępować w sytuacji, w której się znaleźliśmy. Dla nas gdzie kodeks jest naszym życiem postępowanie wobec tradycji zakonu jest czymś co musimy przyjąć bezapelacyjnie. Darth koncentrując swą moc i przepływ mocy pozostałych członków organizacji oddaje swoją duszę raz jeszcze do wymiaru przodków. W zamian na pewien czas zsyła kogoś kto może pomóc w rytuale, w otwarciu portalu, który zapewni bractwu bezpieczeństwo i przyszłość - Archanioła. Syna Dartha, który zginął na Voss z ręki Mistrza Jedi, K'orna. Z jego pomocą odnajdujemy raz jeszcze symbole: Miłości, Wiedzy i Odwagi. Portal zostaje otwarty, a członkowie bractwa przechodzą przez niego nie mając pewności co ujżą po drugiej stronie. Wiedzą jednak, że to jedyna droga. Podczas misji swoje życzie oddaje akolita Tony, który broni wejścia do portalu przed bestiami nacierającymi na koncentrujących się i wchodzących przez otchłań Odrodzonych. Jego ciało spada do lawy.

Tak więc ostatni event zaczyna się tuż po wejściu przez portal, zaraz po drugiej jego drugiej stronie. Update tak jak i wiedza na temat daty i godziny ostatniego eventu jest puszczona w obiek wcześniej niż normalnie więc macie czas by zoorganizować sobie ten właśnie specjalny wieczór dla gildii. Zachęcamy wszystkich członków bractwa do wzięcia udziału jak i naszych sojuszników. Dodam jeszcze, że event będzie strukturami podobny do naszych codziennych jednak będzie podzielony na akty, dokładniej 6 aktów. W chwili kiedy ogłosze na czacie OOC będzie można zabrać głos, jednak w fragmentach IC proszę was o zachowanie pełnej imersji.

To w zasadzie wszystko, serdecznie was zapraszam na tej ostatni event. Nie wiem co więcej dodać bo towarzyszy mi z tym tak wiele emocji, podczas przygotowań czuje się jakbym organizowal swój pierwszy event. Mam nadzieję, że nie zawiedziemy oczekiwań i to wydarzenie będzie jednym z najlepszych jakie zoorganizowaliśmy. Trzymajcie się gildijczycy i do zobaczenia w grze w walce o przyszłość Odrodzenia!

VATEREENIS - OSENTAS - DEPAN
18:30 - Środa - 25 Marca

________________________________________________________________

Po więcej informacji: hyper122@gmail.com/pw/kontakt w grze: Hyperowski
Hyperowski / Mar 16, 2015
Hej gildijczycy! Hyper z tej strony, a to kolejne informacje na ten tydzień:

1. TESO FAQ - Wrzucam raz jeszcze w dzisiejszym update, ponieważ zawiera to zbiór informacji, które chciałbym by nikt nie przeoczył. Zapoznajcie się proszę z tą notką i w razie dodatkowych pytań, będzie czas porozmawiać o tym w grze. Klikając TUTAJ znajdziecie się na prostej drodze do zapoznania się z tym właśnie materiałem.

2. EVENTY: W tym tygodniu Darth Korni przedstawi nam kolejną część swojej serii eventów. Tym razem udajemy się na Taris by zakończyć życie nie ucznia, lecz mistrza Jedi. Czarna Dłoń - tak zaatytowany jest kolejny event, który opowiada wydarzenia kilka dni po evencie z Kaas i akcji "Czyszczenia". Dane wam będzie poznać konsekwencje naszych decyzji. W czwartek natomiast zajmiemy się bardzo ważnym wątkiem dotyczącym pewnego rytuału, który może okazać się dla nas ratunkiem. To tyle w tym tygodniu.

3. Data Ostatniego Eventu - Rada ustaliła datę ostatniego eventu RP na TOR. Podaliśmy go wam już w MOTD w grze, jak i rozmawialiśmy o tym. Nasi sojusznicy jak i starzy członkowie gildii również dostali zaproszenia. Znacie termin dużo wcześniej więc postarajcie się zorganizować sobie odpowiednią ilość czasu na ten wieczór. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie tak jak planujemy i będzie to jeden z najlepszych eventów jakie kiedykolwiek zoorganizowaliśmy.

4. Historie Postaci - W tym tygodniu oficjalnie do bractwa dołączcyli Grilton i Darkestonicus. Witamy serdecznie i życzymy dalszego rozwoju postaci w naszej gildii. W spisie historii możecie znaleźć już ich postacie. Zapraszam do lektury.

5. Strona Reborn - pracująć nad forum Odrodzenia dla TESO, mam dla was mały smaczek. Sopran znany jest z swojej pracy dla gildii, a to przykład tego co nie dawno zrobił:

How cool is that, ha? Nasze własne logo w magicznej księdze, wygląda super i na bank zrobimy z tego odpowiedni użytek. Tego typu atrakcji w nowo otwartym sektorze Reborn na TESO pojawi się dużo więcej.

Ok moi drodzy, to wszystko co dla was przygotowaliśmy na ten tydzień. Pamiętajcie by sprawdzać naszą stronę internetową regularnie tak samo jak i kalendarz eventów, ale przede wszystkim zapraszam was do spędzenia z namis czasu w grze na eventach RP. Ja już się odmeldowuje i życzę wam udanego tygodnia.
Hyperowski / Mar 09, 2015
Nute'Hai Vatereenis!
Mam dla was kilka bardzo ciekawych i ważnych informacji, więc zachęcam do zrobienia sobie ciepłej herbaty i wsiąknięcia w tekst. Oto informacje na ten tydzień:

1. Historie Postaci - W tym tygodniu do bractwa oficjalnie dołączyli Nymfaa i Vatni. Witamy w szeregach Odrodzenia. Życzymy dalszego dobrego rozwoju postaci! Zapraszam do zapoznania się z ich historiami.

2. TeamSpeak3 - w dniu dzisiejszym skończyła nam się domenta serwera. Z racji iż zmieniamy obecnie techniczne sprawy, a dokładniej mówiąc konta na
net-speak.pl to chwile potrwa kolejny rozruch. Na forum znajdziecie specjalny temat odnośnie ts3, jeżeli serwer będzie już aktywny to oczywiście zostanie podany do waszej oficjalnej wiadomości.
//edit: Jest już nowy serwer TeamSpeak - nowy adres podany jest w zakładce na dole strony. Bardzo dziękuje Radnemu Krev'palovi za pomoc w szybkiej organizacji!

3. EVENTY: W tym tygodniu mamy wam do zaoferowania szczyty epickości. Po pierwsze postaramy się pomóc Darthowi Korniemu w niebywale ważnej dla niego sprawie, wydaje się jakby miała ona podłoże osobiste, zwłaszcza kiedy o tym mówił. Chyba nie przekonamy się inaczej jak tylko uczestnicząc w tej przygodzie.
Kolejnym wydarzeniem jakie na was czeka to 'Konfrontacja'. Po tym jak pozyskaliśmy poparcie wszystkich przodków naszego bractwa czas zająć się odnalezieniem Lidera Odrodzenia Republiki i raz na zawsze zakończyć tą długą batalie wypełniając bardzo ważny kontrakt - krwią i ogniem spisany.
W sobote za to czeka nas event o niepokojącym brzmieniu 'Czyszczenie'. Sam mam trudności ze zrozumieniem tego o co może dokładnie chodzić Darthowi Hyperowskiemu, ale myślę, że czekają na nas konswekencje nie tylko z działań na Nar Shadda, ale i dużo wcześniejsze. To tyle, jak zwykle gorąco was zachęcam do brania udziału w naszych przygodach roleplay.

4. Wasze Pomysły - wiem, że ostatnio poruszałem przy was tą kwestie, dlatego postanowiłem zapisać ją tutaj. Co prawda miała być ona ustalona na ostatnim zebraniu bractwa, ale szczerze mówiąc po ponad 1,5h zadawania przez was pytań odnośnie TESO i gildii byłem mocno zmęczony, więc postanowiłem podzielić sobie dawkę informacji. Oczywiście pozytywnie zmęczony - pytajcie ile chcecie! Otóż jak dobrze się orientujecie, Sith Reborn powoli kończy swoją działalność na platformie SW:TOR. Dużo o tym rozmawialiśmy, i jednym z głównych powodów jest rozszerzanie naszego roleplay. TOR nie oferuje już zupełnie nic. Osiągneliśmy tu wszystko co było możliwe w sferze RP. Jestem z tego wszystkiego niezwykle dumny więc czas by przenieść to na kolejny poziom. Nasze plany na kolejne lata sięgają bardzo wysoko i mam nadzieję, właściwie jestem przekonany w 100%, że uda nam się je osiągnąć. Zatem przez te ostatnie tygodnie macie okazje zgłaszać całkowicie własne koncepty, projekty, wizje fabuły do eventów. Jeżeli zawsze myśleliście o realizacji jakiegoś super wypasionego pomysłu, który chodził wam po głowie - wystarczy, że nam o tym powiecie, a my zrealizujemy go w tygodniu. Jak zwykle na wasze propozycje będę czekał w grze lub na mailu/prywatnej wiadomości na stronie.

5. TESO Cena - W tym tygodniu niestety nie mam dla was linku, a to dlatego, że tak jak wielokrotnie wam wspominałem na 2 tygodnie przed premierą B2P mamy totalny wysyp wzrostu cen. Teraz jedynie jeżeli ktoś chcę zakupić musi poszukać odpowiedniego portalu na własną rękę lub poczekać do końca marca by ceny w sklepach nieco spadły (nowe hurtowe zamówienia). Jeżeli macie więcej pytań to postaramy się wam pomóc.

6. Last One - W tym tygodniu Rada Gildii Odrodzenia ustali termin ostatniego eventu, który zwieńczy fabułę naszej organizacji w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Mam nadzieję, że termin będzie odpowiedni dla większości z was. Nasi wszelacy sojusznicy jak i starzy członkowie zapowiedzieli swoją obecność. Event trwać ma około od 2,5 do 4h. Nie wiemy dokładnie jeszcze jak to wyjdzie. Myśleliśmy nad organizacją czegoś z tzw. 'przytupem i fajerwerkami', ale postanowiliśmy, że najlepsze rp jakie możemy wam dać to to co chcemy przygotować na pożegnanie. Będą oczywiście mowy końcowe obojętnie jak brzmi teraz. Będzie można pogadać jeszcze przez jakiś czas strikte OOC. Mam nadzieję, że ten wieczór się wam spodoba, że wszyscy potraktujemy go z należytem repspektem w pełnym skupieniu i imersji. Już teraz serdecznie was na ten event zapraszam, zostanie on wpisany nieco szybciej do kalendarza, będzie posiadał specjalne opisy itd. Czekamy na wasze pytania jeżeli takowe są - bezpośrednio w grze.

7. TESO FAQ - Osoby, które ostatnio nie mogły wziąć udziału w naszym zebraniu bractwa tak jak wspominałem nic nie tracą. Przygotowaliśmy dla was specjalne FAQ, które opowiada o wszystkich naszych ustaleniach z zebrania i informacjach, które wtedy wam przekazaliśmy. Klikając TUTAJ znajdziecie się na prostej drodze do zapoznania się z tym właśnie materiałem.

8. Zdjęcia. (Ostatnio to standard i myślę, że bardzo piękne urozmaicenie, proszę)


To wszystko co dla was przygotowaliśmy w tym tygodniu. Dziękuje za uwagę i zapozanie się z tekstem. Standardowo czas na moją ulubioną kwestie czyli po prostu zaproszenie was po raz kolejny do wspólnej gry na naszych eventach RP, które przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu. Do zobaczenia w grze gildijczycy!
Hyperowski / Mar 02, 2015
Hej gildijczycy! Witam w marcu. Hyper z tej strony, a to kilka informacji dla was na nadchodzące dni:

1. Forum SR - http://swtor-online.com.pl/forum/gildie/sith-reborn-the-progenitor - dla osób, które nie posiadają takiej wiedzy; otóż możecie dowiedzieć się nieco z tego forum nie tylko o naszej gildiid, ale także o innych, oraz poznać odpowiedzi na pytania odnośnie gry. Zapraszam do korzystania, bo to praktycznie jedyne takie miejsce w sieci jeżeli chodzi o polska część.

2. TESO Cena - http://www.gamesrocket.com/download/The-Elder-Scrolls-Online-Win-Mac.html - właściwie to tyle co udało mi się znaleźć po rozsądnej cenie. Jeżeli ktoś miałby lepszy intel to zapraszam do dzielenia się nim, wstawie wtedy go do update. Zalecam po prostu cierpliwość i czekanie aż sklepy internetowe uzupełnią półki, minie tydzień czy dwa i ceny znów się zmienia.

3. EVENTY: W tym tygodniu tak jak wam wspominałem w grze, dziać będzie się bardzo dużo. Po pierwsze we wtorek Hyperowski wzywa bractwo na Feniksa by przydzielić kolejne zadania, a przy okazji wysłuchać kilku raportów i rozwikłać niedokończone kwestie z pewnymi z członków organizacji. W środę i czwartek odbędą się specjalne zebrania. W środę Rada podejmie już kluczowe i szczegółowe decyzje na temat TESO, w czwartek zaś zostaną one przedstawione wszystkim członkom bractwa. Powstanie również specjalne FAQ odnośnie TESO więc te osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w tym dniu, będą równie dobrze mogły zapoznać się z tym o czym rozmawialiśmy. W sobotę czeka nas wyprawa, już ostatnia po błogosławieństwo przodka Odrodzenia, tym razem Aarona. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w tych właśnie eventach roleplay!

4. Historie Postaci - w tym tygodniu oficjalnie do bractwa dołączył Tony. Możecie zapoznać się z jego historią postaci, do czego zachęcam. Gratuluje i życzę dalszych sukcesów w naszej organizacji. Dodatkowo zachęcam pozostałe osoby to zsyłania nam HP. Wiem jak bardzo przejmujecie się eventami i niebywałe jest dla mnie jak mocno staracie się w nich uczestniczyć, więc dziękujemy za każdą pozytywną emocje i podziękowania po eventach. Pisałem już to nie raz, ale uważam, że w życiu należy dziękować za tak pozytywne emocje, więc yep -
dzięki gildijczycy!

5. Radni - Ostatnio należą się podziękowania Lordowi Sopranowi i Darthowi Korniemu. Sopran jak zwykle pracuje jak mrówka nad swoją działką w gildii czyli stroną estetyczno-techniczną objawiającą się teraz w postaci machinimy. Szykujemy mam nadzieję dla was bardzo ciekawe projekty już na samym TESO i myślę, że na 100% uda nam się je zrealizować. Korniemu przede wszystkim za ostatnią pomoc w gildii, głównie na eventach. Ciężko jest samemu zorganizować cały event więc wszelaka pomoc w trakcie jest nieoceniona. Mogę być tylko bardzo wdzięczny osobom, które głównie pracują dla gildii nie mając z tego jakiś, że tak powiem 'materialnych' korzyści; ponieważ to co głównie robią nasi radni to ciężka, ciężka praca - zwłaszcza teraz przy natłoku przenosin platform.

6. Zdjęcia - kolejna porcja ujęć, mam nadzieję, że i ta się wam spodoba:To wszystko w tym tygodniu kochani. Pamiętajcie by sprawdzać naszą stronę każdego dnia, to samo tyczy się naszego kalendarza tak byście byli na bieżąco ze wszystkimi zmianami, których nie możemy przekazać wam w grze. Jak zwykle zapraszam do uczestnictwa w naszych eventach roleplay w tym tygodniu, nie pozostaje mi nic innego jak dodać - do zobaczenia w grze gildijczycy!